Влаховић постигао прелеп гол из слободњака /видео/

© AP Photo / Marco AlpozziДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 20.04.2024
Српски фудбалер Душан Влаховић постигао је нови гол у Серији А. Он је у дуелу Јувентуса и Каљарија био прецизан у 62. минуту. Раније је у 43. такође дао гол, али је он оправдано поништен због офсајда.
Влаховић је наместио и феноменално погодио уз слободног ударца чиме је смањио предност Каљарија на 2:1.
Јувентус је иначе одиграо веома лоше полувреме против Каљарија и губио је 2:0 после првих 45 минута. Голове за домаћина постигли су Гаетано у 30. и Мина у 36. минуту, а оба гола пала су са беле тачке што је свакако интересантно.
Ово је био 16. гол Влаховића ове сезоне у Серији А. Поново се показало колико је убојит из слободних удараца.