Звезда има чега да се плаши – Ибра и Ребић разбили „српски“ Кротоне /видео/

© AP Photo / Spada/LaPresseЗлатан Ибрахимовић у загрљају саиграча Милана
Златан Ибрахимовић у загрљају саиграча Милана - Sputnik Србија, 1920, 07.02.2021
Фудбалери Милана разбили су Кротоне резултатом 4:0 у 21. колу италијанске Серије А. Актери меча били су српски играчи Владимир Големић и Милош Вулић.

Српски фудбалери се нису лепо провели у недељу поподне у Милану, пошто су се са њима поиграли Златан Ибрахимовић и Анте Ребић.

Големић, који је недавно дао интервју за наш портал, и Вулић, бивши везиста Црвене звезде, свих 90 минута су провели на терену у дресу Кротонеа.

Нажалост, Ибрахимовић, шведски нападач босанскохерцеговачког порекла, и Ребић, хрватски репрезентативац, су решили да госте пошаљу кући спуштених глава.

Ибрахимовић је наставио да „цепа мреже“ и то је данас учинио два пута – прво у 30, а онда у 64. минуту.

Његове голове погледајте ОВДЕ и ОВДЕ.

Уследио је шоу Ребића, који се побринуо за коначних 4:0 – и то за само два минута.

Владимир Големић - Sputnik Србија, 1920, 16.01.2021
Србин који је дао голове Интеру и Роми за Спутњик: Желим дрес репрезентације, нећу да будем број

Његове голове у 69, односно 70. минуту погледајте ОВДЕ и ОВДЕ.

Милану је остала још једна утакмица у домаћем првенству пре него што се запуте ка Београду, где 18. фебруара играју први меч шеснаестине финала против Црвене звезде.

Иако је италијански прволигаш фаворит у том дуелу, Звезда од почетка друге половине сезоне показује да је спремна за све изазове.