Партизан са шест голова стигао до 13. победе у низу

© Фото : ФК Партизан / Мирослав ТодоровићФудбалери Партизана
Фудбалери Партизана - Sputnik Србија, 1920, 26.02.2021
Фудбалери Партизана су са 6:0 победили Инђију у 24. колу Суперлиге Србије и повисили су број утакмица са тријумфалним исходом на 13.

Црно-бели су се тиме приближили Црвеној звезди на три бода заостатка, али велики ривал има две утакмице мање.

Такума Асано, јапански офанзивац, обележио је утакмицу пошто је постигао један гол и уписао две асистенције.

Партизан је повео већ у седмом минуту, Иван Обрадовић је изнудио пенал, а сигуран егзекутор је био Бибрас Натхо.

Резултат је дуплиран у 41. минуту, Лазар Марковић је био прецизан, док се у надокнади времена у стрелце уписао и Милош Јојић.

Асано је свој други гол постигао у 51. минуту, у 79. је млади Немања Јовић повисио на 5:0, а коначан резултат је поставио Игор Вујачић у 90. минуту.