Хрватска „глумила“ Србију: Победа Бразила — повратак Нејмара

© REUTERS / Andrew YatesБразилац Нејмар прославља гол у пријатељској утакмици против Хрватске.
Бразилац Нејмар прославља гол у пријатељској утакмици против Хрватске. - Sputnik Србија
Фудбалска репрезентација Бразила победила је Хрватску са 2:0 (0:0), у пријатељској утакмици на „Енфилду“ у Ливерпулу.
Бивши немачки фудбалер Лотар Матеус на церемонији дочека трофеја за Светско првенство у фудбалу у Москви - Sputnik Србија
Москва дочекала пехар СП у фудбалу (видео)

Бразилци, којима су Хрвати „глумили“ Србију, са којом ће „кариоке“ играти на Мундијалу, славили су головима Нејмара у 69. и Роберта Фирмина у 93. минуту.

Нејмар је одиграо само друго полувреме после четири месеца паузе због повреде, али је постигао сјајан гол и показао да је спреман.

Бразил ће у Русији прво играти против Швајцарске, потом против Костарике и на крају групне фазе против Србије 27. јуна у Москви.