Болоња промашила пенал у 96. минуту; Михајловић: Последњи пут је шутнуо

© AP Photo / Massimo PaoloneСиниша Михајловић
Синиша Михајловић - Sputnik Србија
Синиша Михајловић, тренер Болоње, рекао је да Муса Баров више неће шутирати пенале након што је промашио ударац са беле тачке у 96. минуту меча са Специјом.

Болоња је имала велику шансу да у шестом минуту надокнаде другог полувремана дође до сва три бода међутим, нападач Муса Варов није успео да реализује пенал.

Фудбалер из Гамбије желео је да буде апсолутни херој пошто је само четири минута касније погодио за 2:2. Међутим, голман га је прочитао, а потом ни после одбитка није успео да затресе мрежу.

„Ово је последњи пенал да је Муса шутнуо. Други пут ове сезоне је промашио“, рекао је Михајловић после меча.

Занимљиво ово је био први реми Болоње у Серији А од почетка сезоне.

„Углавном дам фудбалерима другу шансу након што промаше једанеастерац, али већ два није реализовао и мораћу да пронађем другог извођача“, додао је српски тренер.

Болоња ове сезоне игра са слабо, на дванаест мечева има свега 13 бодова и ближа је зони испадања него позицијама које воде у Европу. На последња три меча не зна за победу и Михајловић ће брзо морати да подигне екипу.