Тадић и Сергеј – магична левица и „боцка“ као из Норвешке /видео/

© Sputnik / Виталий Белоусов / Уђи у базу фотографијаТадић и Милинковић-Савић
Тадић и Милинковић-Савић - Sputnik Србија
Душан Тадић и Сергеј Милинковић-Савић, репрезентативци Србије, уписали су асистенције у утакмицама својих тимова.

Заменик капитена српског тима, лидер Ајакса, био је сјајан у утакмици против ПСВ, али његова екипа није успела да оствари тријумф.

Утакмица 15. кола Ередивизије је завршена резултатом 2:2, а Тадић је у 40. минуту асистирао за гол Квинсију Промсу.

​Више среће је имао Тадићев млађи колега – Сергејев Лацио је победио екипу Парме са 2:0, на гостујућем терену.

Милинковић-Савић је асистенцију уписао у 67. минуту, бриљантно је „боцнуо“ лопту испред чувара мреже ривала и упослио Фелипеа Каиседа.

Сергејев потез је подсетио на његову магичну представу из Осла и дуела Србије и Норвешке у полуфиналу баража плеј-офа за пласман на Европско првенство.

​► Кад из Манчестера позове Немања Матић...

► Да ли је Звезда дорасла изазову који је пред њом?