Брутална утакмица Недовића – 33 поена за три четвртине у победи Панатинаикоса

© Sputnik / Михаил Сербин / Уђи у базу фотографијаНемања Недовић
Немања Недовић - Sputnik Србија
Немања Недовић, кошаркаш Панатинаикоса, одиграо је феноменалну утакмицу у победи над АСВЕЛ-ом.

Репрезентативац Србије био је апсолутно незаустављив, одбрана француске екипе није имала решење и погађао је из свих позиција.

Кроз три четвртине имао је 33 поена, у последњој није форсирао и на крају је утакмицу завршио са 33 поена, пет скокова и шест асистенција – индекс 40.

Бивши кошаркаш Црвене звезде одлично је отворио утакмицу и већ у првој четвртини имао је тринаест поена. Током друге четвртине био је нешто тиши, те ја на полувремену имао 18 поена.

У трећој деоници Недовић је поновио оно што је урадио у првој четвртини. Погађао је из свих позиција, одбрана му није могла ништа и пред последњих десет минута већ је био на 33 кошева.

Током четврте четвртине није играо много, ПАО је сломио отпор АСВЕЛ-а и на крају је заслужено славио – 88:71.

Ово је други пут ове каријере да Недовић даје 30 или више поена, а имао је партије и од 28 и 27 поена.