„Чизма“ у бојама Србије: Вулићева „лепотица“ и Ђуричићеви челични нерви /видео/

© AFP 2023 / Glyn KIRKМилош Вулић
Милош Вулић - Sputnik Србија
Када је већ нападач Душан Влаховић остао без уписаног гола у новом колу италијанске Серије А, просек су морали да поправе везисти – Милош Вулић и Филип Ђуричић.

Влаховић није успео да се упише у стрелце у дуелу који је његова Фиорентина изгубила од Наполија са великих 6:0.

Ипак, српски фудбалери су пронашли своја имена у листама стрелаца.

Вулић је за Кротоне постигао свој први гол у италијанској Серији А – феноменалним ударцем са ивице казненог простора.

​Његова екипа је уписала убедљиву победу против Беневента резултатом 4:1, а Вулић је био стрелац у 65. минуту.

Бивши фудбалер Црвене звезде је тиме само потврдио победу свог тима, а далеко већи значај имао је гол Филипа Ђуричића.

Репрезентативац Србије је у четвртом минуту судијске надокнаде времена другог полувремена реализовао пенал и донео свом Сасуолу изједначење – 1:1.

​► Илиев демантовао медије: Ступаревић неће у Партизан

► Српски фудбалер не заборавља убиство Ивановића: У нама има много Оливера, разбуктаће се ватра!