Партизан на погон Холендера до треће победе у Турској

© Фото : ФК ПартизанФК Партизан
ФК Партизан - Sputnik Србија
Фудбалери Партизана победили су Рух из Лавова 1:0, у претпоследњем припремном мечу у Турској.

Црно-бели завршавају припреме у Белеку, те су за четвртак заказали два пријатељска дуела – против Руха у 09.00 и Силоекса у 15 часова.

Први дуел окончан је победом екипе Александра Станојевића, а једини гол на утакмици постигао је Филип Холендер у 22. минуту.

Бибрас Натхо лепо је пронашао Мађара који је снажним ударцем савладао голмана украјинске екипе.

До полувремена није било промене резултата и на петнаестоминутну паузу отишло се са минималном предношћу Партизана. Црно-бели били су бољи ривал у првих 45 минута, доминирали су и могли су да имају већу предност.

У наставку меча Холендер је имао још две шансе, једном је покушао и Вујачић, али се резултат није мењао. Рух је завршници имао више снаге, те и више лопту у ногама јер је Станојевић одлучио да већини да свих 90 минута.

Није много мењао и очекује се да других једанаест фудбалера заигра против македонског Силоекса у 15 часова.

Станојевић се против Руха одлучио за поставу: Стојковић, Живковић, Марковић, Вујачић, Обрадовић, Смиљанић, Здјелар, Лутовац, Јојић, Натхо, Холендер.

Ово је била трећа победа Партизана у четири припремна меча.