Михајловић због вређања судије искључен против Милана

© AP Photo / Massimo PaoloneСиниша Михајловић
Синиша Михајловић - Sputnik Србија
Синиша Михајловић, легендарни српски фудбалер, добио је црвени картон против Милана у утакмици 20. кола Серије А.

Тренер Болоње изгубио је живце у 55. минуту када је арбитар Довери показао други пут на белу тачку.

Росонери“ имали су пенал у 26. минуту који није успео да искористи Златан Ибрахимовић, али су из исте акције постигли гол пошто је Ребић искористио промашај.

Иначе, према писању италијанских медија, Михајловић је пре него што је Ибрахимовић шутнуо пенал викао са клупе: „Не зна да шутира пенале, буди миран“.

Златан је промашио пенал што му је чак четврти неискоришћени ударац са беле тачке ове сезоне.

На полувремену су гости имали предност, а у 55. је виђен нови једанеастерац и то поново за Милан. Михајловић је у том тренутку рекао свашта судији који му је показао црвени картон.

Френк Кеси је извео пенал и тиме је практично утакмица била решена. Болоња је преко Полија успела да смањи на 1:2, али то је било све што смо видели од домаћег тима.

Болоња је наставила са лошим издањима против Милана, пошто у последњих десет имају скор нула победа, једног ремија и чак девет пораза.

Екипа Синише Михајловића претрпела је други пораз заредом, док се Милан вратио на пут победа и са нова три бода дошли су до укупно 46.