Партизан за десет минута напунио мрежу Новог Пазара

© Фото : ФК Партизан Фудбалер Партизана Лазар Марковић
Фудбалер Партизана Лазар Марковић - Sputnik Србија, 1920, 12.02.2021
Фудбалери Партизана победили су Нови Пазар 4:1 у 21. колу Суперлиге Србије.

Изабраници Александра Станојевића одиграли су два различита полувремена и захваљујући другом остварили су нова три бода у домаћем шампионату.

Црно-бели за само десет минута постигли су три гола чиме су решили питање победника. Мрежу гостију начео је Лазар Марковић у 54. минуту када је голман Пазара лоше испуцао лопту, а стрелац гола одиграо дупли пас са Холандером и потом рутински погодио за 1:0.

До другог поготка није се чекало пуно. У 62. минуту Бибрас Натхо преузео је одговорност и ударцем са беле тачке повисио на 2:0.

Само три минута касније у листу стрелаца уписао се и сјајни Филип Холандер. Миљковић је центрирао, а нападач Партизана главом проследио лопту иза леђа Дробњака.

До краја меча видели смо још два гола. Нови Пазар је у 76. минуту преко Аганспахића смањио на 3:1, а коначан резултат поставио је фудбалер гостију Влајковић који је у завршници меча постигао аутогол.

Партизан није бриљирао у првом полувремену, нису створили много прилика, али у другом је то све изгледало много боље и заслужено је дошао до три бода.

Екипа из Хумске смањила је заостатак за Црвеном звездом, те сада има шест бодова мање, док је Нови Пазар остао на 14. месту са 21 бодом, једним више од прве екипе из зоне испадања.

Партизан у наредном колу гостује Јавору, док Нови Пазар чека Раднички из Ниша.

Анћелотијево дување у врућу кафу засенило девет голова у двобоју Евертона и Тотенхема /видео/