Партизан на погон Натха славио против Крстајићевог ТСЦ-а

© Фото : ФК Партизан Младен Крстајић и Александар Станојевић
Младен Крстајић и Александар Станојевић - Sputnik Србија, 1920, 05.05.2021
Фудбалери Партизана победили су ТСЦ 3:1 у 35. колу Суперлиге Србије. Изабраници Александра Станојевића уписали су 29. победу у шампионату Србије, док је екипа из Бачке Тополе претрпела 14. пораз.
Клуб из Хумске до тријумфа предводили су стрелци – Бибарс Натхо, Филип Холендер и Милош Јојић. Једини гол за госте постигао је Бојан Дуроњић у 83. минуту, чиме је поставио коначан резултат.
Био је ово занимљив дуел из више разлога, а један од њих је повратак Младена Крстајића, тренера ТСЦ-а, у Хумску у којој је провео неке од најбољих година играчке каријере.
Ипак, бивши селектор репрезентације Србије није успео да у улози тренера однесе бод или три са Стадиона Партизана, пошто су домаћи фудбалери били веома фокусирани у другом полувремену.
Током првог није било голова, иако су црно-бели преко талентованог Јовића имали шансу да дођу до предности. Мреже су мировале, те је на петнаестоминутној паузи резултат био 0:0.
Почетком другог периода игре видели смо први гол. Петковић је срушио Урошевића, арбитар је показао на белу тачку, а одговорност је преузео Бибарс Натхо.
Искусни фудбалер био је прецизан и Партизан је повео 1:0.
Ношени добром енергијом, изабраници Александра Станојевића у 65. минуту дуплирали су вођство. Стрелац је био нападач Филип Холендер, након феноменалне асистенције Натха.
Само два минута касније црно-бели постигли су и трећи гол, чиме је меч решен.
Милош Јојић искористио је одбитак и рутински послао лопту иза леђа голмана ТСЦ-а.
До краја утакмице видели смо још један гол – односно почасни погодак гостију из Бачке Тополе.
Партизан је други на табели са 89 бодова, док је ТСЦ седми са 49.
Вучић: Похапсићемо мафијашку банду из фудбала, смеју нам се Европа и свет
Европа бруји због новог скандала: „Судија нас је псовао, чуо сам, ми бисмо били кажњени за то“