Српкиња се из Русије враћа са златом

© Фото : Боксерски савез СрбијеНаталија Шадрина, српска боксерка, са златном медаљом коју је освојила у Русији
Наталија Шадрина, српска боксерка, са златном медаљом коју је освојила у Русији - Sputnik Србија, 1920, 17.05.2021
Репрезентативка Србије у боксу Наталијана Шадрина освојила је златну медаљу на Меморијалном турниру „Константин Коротков“, који је у част совјетског хероја одржан у Кабаровску.
На престижном такмичењу А категорије у Кабаровску, Србију је међу 150 учесника из 18 земаља широм света представљала Наталија Шадрина.
У категорији до 60 килограма, Наталија је била неприкосновена, те је на крају Србији обезбедила злато.
На недавно завршеном Првенству Балкана, Шандрина је освојила наслов вицешампиона у својој категорији.
Немања Мајдов, српски џудо репрезентативац, прославља бронзану медаљу на Гренд слем такмичењу у руском Казању - Sputnik Србија, 1920, 08.05.2021
Српски витез је остао без зуба, али се из Русије вратио с медаљом! /фото, видео/
„Задовољна и срећна, са златом око врата враћам се за Србију. Драго ми је да сам на овом веома јаком турниру стигла до најсјајнијег одличја које ми доноси нову енергију и мотив да наставим са јаким радом“, рекла је Шадрина.
Наредни циљ српској репрезентативки су пласман и медаља на Светском првенству, које се одржава у октобру ове године у Београду.
„Верујем да то могу достићи и сваки наредни дан ће бити у знаку припрема за остварење тог циља“, поручила је Српкиња.
Гост „Миљановог корнера“ на Спутњику недавно је био чувени српски боксер и председник БСС-а, Ненад Боровчанин.