Мицов срушио московске „Армејце“!

© Sputnik / Евгений Биятов / Уђи у базу фотографијаВладимир Мицов
Владимир Мицов - Sputnik Србија, 1920, 30.05.2021
Кошаркаши московског ЦСКА поражени су од Олимпије из Милана у утакмици за треће место на завршном такмичењу Евролиге, резултатом 83:73, а у победничком тиму најбољи је био бивши репрезентативац Србије Владимир Мицов.
Мицов је за 25 минута проведених на паркету уписао 14 поена, колико је имао и шпански плејмејкер Серхио Родригес.
На другој страни бољи од осталих био је Токо Шенгелија са 18 поена, док је Јоханес Војтман уписао 12 поена.
Екипа ЦСКА је после прве деонице имала три поена вишка, али је ту предност прокоцкала до полувремена.
На велики одмор италијанска екипа је отишла са шест поена разлике, у трећем кварталу ЦСКА је смањио заостатак, али је у финалној четвртини више енергије имао тим тренера Етореа Месине који је на крају славио над екипом Димитриса Итудиса.