Шоу чувеног новинара: „Скопја, скопја ми ско...“ /видео/

© Фото : Скриншот / Јутјуб / Sport TodayТанкреди Палмери
Танкреди Палмери - Sputnik Србија, 1920, 07.07.2021
Чувени италијански фудбалски новинар Танкреди Палмери, на спектакуларан начин је прославио пласман своје репрезентације у финале Европског првенства.
Навијачи Швајцарске - Sputnik Србија, 1920, 01.07.2021
Експлозија емоција коју речи не могу описати /видео/
Палмери је имао директно укључење у програм испред легендарног стадиона Вембли у Лондону, после полуфинала.
Меч борбе за финале је заиста био спектакуларан, Италија и Шпанија су после 120 минута имале нерешен резултат од 1:1, а победник је решен тек после пенала.
Италија се пласирала у финале, а Палмери је добио незахвалан задатак да буде „озбиљан“ у укључењу.
У томе су га ометали навијачи, са њима је покушао да се „договори“ око неколико минута мира, али је одустао и – запевао чувену песму Рафаеле Каре, која је постала заштитни знак италијанског фудбала кроз деценије.