Станојевић: Пораз је реалан, следи друго полувреме

© Sputnik / Радоје ПантовићАлександар Станојевић
Александар Станојевић - Sputnik Србија, 1920, 20.08.2021
Александар Станојевић спортски је прихватио пораз Партизана од Санта Кларе (2:1) у првом мечу плеј-офа Лиге конференције, поручивши да следи друго полувреме у Хумској.
Црно-бели ће први пут ове сезоне у квалификацијама за новоформирано европско такмичење морати да јуре заостатак из првог меча.
Удавио се Партизан на Азорским острвима, јефтино примио два гола од Санта Кларе, али је Вујачић у 55. минуту успео да затресе мрежу Португалаца и да на тај начин остави вицешампиона Србије у солидној позицији да у четвртак у Хумској упише победу и избори групну фазу Лиге конференције.
„Шта могу да кажем, изгубили смо утакмицу, ово је прво полувреме. Имамо још један меч пред нашим навијачима и надамо се да ће бити потпуно другачије“, поручио је Станојевић на конференцији после меча у Португалији.
Стратег "парног ваљка" није крио да је Партизан заслужено поражен...
„На тренутке смо играли добро, али у појединим моментима нисмо имали концентрацију. Резултат је реалан, али се надамо се да ће бити боље код куће“, рекао је Станојевић у кратком обраћању медијима јер је српска експедиција журила на последњи лет са Азорских острва пре затварања аеродрома.