Партизан брзо заборавио Санта Клару /видео/

© Фото : ФК ПартизанНикола Терзић, фудбалер Партизана
Никола Терзић, фудбалер Партизана - Sputnik Србија, 1920, 22.08.2021
Фудбалери Партизана победили су Колубару резултатом 4:0 у шестом колу Суперлиге Србије и вратили се на чеону позицију.
Партизан је уписао пету победу у исто толико одиграних мечева, па се вратио на чело Суперлиге иако има меч мање од другопласираног ТСЦ-а.
Црно-бели су лако заборавили пораз од Санта Кларе у квалификацијама за Лигу конференција, пред реванш меч у Београду који је на програму у четвртак.
Изабраници Александра Станојевића у првих пет кола остварили су изузетну гол-разлику, која тренутно стоји на 18 датих и само један примљен гол.
Партизан је повео у 11. минуту голом Лутовца, а предност је дуплирана у 42. минуту, када се уписао млади Никола Терзић.
Рикардо Гомеш је експресно потврдио победу црно-белих у другом полувремену, пошто је за четири минута постигао два гола.
Први у 52, а онда у 56. минуту, па је Партизан до краја утакмице само привео посао крају.