Феноменалан гол Србина недовољан против шампиона /видео/

© REUTERS / DANIELE MASCOLOСрпски фудбалер Иван Илић (лево) у дресу Вероне прославља гол против Интера
Српски фудбалер Иван Илић (лево) у дресу Вероне прославља гол против Интера - Sputnik Србија, 1920, 27.08.2021
Српски фудбалер Иван Илић постигао је феноменалан гол, али његова Верона није успела да то искористи и зненади Интер, актуелног шампиона Италије.
Интер је на гостовању победио Верону резултатом 3:1.
Двадесетогодишњи Илић, који је недавно потписао уговор са Вероном након што је прошле године ту био на позајмици из Манчестер ситија, први пут ове сезоне добио је прилику од првог минута.
Тај потез исплатио се тренеру Велосу, пошто је Илић постигао сјајан гол у 15. минуту утакмице.
Верона је успела да сачува предност до полувремена, али је онда одмах примила гол у 47. минуту, када се у листу стрелаца уписао Лаутаро Мартинес.
Деловало је као да ће аутсајдер у овом дуелу успети да извуче бод, али су уследила два гола најновијег појачања тима Хоакина Корее, у 83. и 94. минуту, за коначних 1:3.