Партизан силан против Радничког /видео/

© Фото : ФК ПартизанРикардо и Лазар Марковић, фудбалери Партизана
Рикардо и Лазар Марковић, фудбалери Партизана - Sputnik Србија, 1920, 29.08.2021
Фудбалери Партизана победили су Раднички из Ниша 4:0 у седмом колу Суперлиге Србије.
Изабраници Александра Станојевића наставили су са одличним партијама у домаћем првенству и на репрезентативну паузу одлазе са максималним скором – шест утакмица, шест победа, гол разлика 22:1.
Мрежу екипе из Ниша начео је Рикардо Гомеш у 36. минуту. Гомеш је сјајно потрефио лопту главом и савладао голмана Радничког.
До другог гола у мрежи гостију није се дуго чекало. У 43. минуту виђена је слична акција, Живковић је центрирао, а Гомеш погодио главом.
На полувреме се отишло са два гола предности црно-белих.
У наставку утакмице видели смо још два поготка. Гомеш је имао шансу за хет-трик, али одлучио је да дода лопту до Натха који је рутински проследио лопту у мрежу.
Коначан резултат поставио је талентовани Немања Јовић. Гомеш је поново био асистент, а Јовић је ударцем у даљи угао погодио за 4:0.
Резултат се до краја није мењао и црно-бели су још једном показали да се налазе у сјајној форми.
Сада следи репрезентативна пауза, а затим осмо коло 11. септембра у ком Партизан гостује у Крагујевцу, а Раднички чека Вождовац.