Цибона победила Партизан у Опатији

© Фото : КК ПартизанКошаркаши Партизана
Кошаркаши Партизана - Sputnik Србија, 1920, 01.09.2021
Кошаркаши Партизана доживели су неочекиван пораз резултатом 71:64 у пријатељском мечу против Цибоне.
Цибона ће се у финалу пријатељског купа који се игра у Опатији играти против италијанског Пезара, који је претходно савладао Цедевита Олимпију, наредног ривала Партизана у борби за треће место.
Партизан није лоше отворио дуел, али је после уводног вођства од 9:5 уследила серија Цибоне од невероватних 15:0.
Обрадовићу се није свидело оно што је гледао, али су црно-бели успели да истопе предност ривала до полувремена и смање на само три поена заостатка.
У трећој четвртини виђена је кошарка за заборав, пошто је пало само укупно 20 поена, а Партизан је додатно смањио предност.
Ипак, Цибона је успела да сачува предност и да изненади ривала, те дође до победе.
Наредни дуел Партизана на програму је у петак од 17 часова.