Повратак мајстора – два гола Роналда на „Театру снова“ /видео/

© REUTERS / PHIL NOBLEФудбалер Манчестер јунајтеда Кристијано Роналдо
Фудбалер Манчестер јунајтеда Кристијано Роналдо - Sputnik Србија, 1920, 11.09.2021
Кристијано Роналдо, један од најбољих фудбалера свих времена, постигао једва гола на дебију за Манчестер јунајтед у другом мандату у клубу са „Олф Трафорда“.
Данима се ишчекивала утакмица Јунајтеда и Њукасла због повратка Португалца на „Театар снова“ после дванаест година.
И, Роналдо је заиграо од старта и у завршници полувремена успео је да постигне гол за вођство „црвених ђавола“.
Португалац је имао среће, налетео је на одбитак после шута Мејсона Гринвуда и рутински је проследио лопту у гол Њукасла.
Роналдо се ту није зауставио и другом полувремену постигао је још један гол. Играо се 62. минут када је Шо пронашао Португалца, а овај снажним ударцем погодио за 2:1
Поново је показао да има сјајан њух за гол и нема сумње да ће у наставку сезоне наставити да решета мреже премијерлигашких противника.