Дуел Ђорђевића и Обрадовића – Фенер убедљив против Партизана

© Фото : Скриншот / Јутјуб / ТивибуспорЖељко Обрадовић и Сале Ђорђевић – детаљ са меча Партизан – Фенербахче
Жељко Обрадовић и Сале Ђорђевић – детаљ са меча Партизан – Фенербахче - Sputnik Србија, 1920, 12.09.2021
Кошаркаши Партизана поражени су од Фенербахчеа 89:62, у финалу пријатељског турнира одиграног у Истанбулу.
На терену смо видели дуел Салета Ђорђевића, на клупи Фенера, и Жељка Обрадовића који од ове сезоне поново предводи Партизан.
Очекивао се неизвестан дуел, али домаћин је неочекивано лако сломио отпор црно-белих и у другом полувремену само је било питање којим ће се резултатом завршити утакмица.
Од старта утакмице видело се да је Фенер спремније ушао у меч и предност стечену у том периоду нису испуштали до краја.
Црно-бели константно су се налазили у двоцифреном заостатку, а у трећој и четвртој четвртини заостатак је износио и 30 поена.
Нешто лошији улазак у меч може се оправдати и тиме што је Партизан дан раније одиграо три продужетка против Монака, те је сада било најважније да се нико не повреди.
Митровић уз звук сирене – Звезда после великог преокрета освојила Магента куп!
Новица капитен се опрашта: За мене је Партизан начин живота