Партизан рутински одрадио посао у Лучанима

© Фото : ФК ПартизанФудбалери ФК Партизан на утакмици против Младости
Фудбалери ФК Партизан на утакмици против Младости - Sputnik Србија, 1920, 23.09.2021
Фудбалери Партизана савладали су Младост у Лучанима резултатом 2:0, у десетом колу Суперлиге Србије.
Партизан је дошао до осме победе у девет одиграних утакмица нове сезоне Суперлиге, те задржао чеону позицију са пет бодова (и утакмицом више) предности над Црвеном звездом.
Црно-бели су практично решили питање победника већ у првом полувремену, пошто су на паузу отишли са два гола предности.
Први гол постигао је Рикардо Гомеш у трећем минуту, а предност гостију дуплирао је Иван Обрадовић у 38.
Младост је на полувремену заборавила лошу игру из првог полувремена и била много равноправнији ривал у наставку, али јој то није много помогло резултатски.
Могло је да буде и 3:0 у 83. минуту, али је гол младог Немање Јовића поништен након консултације са ВАР собом.
У наредном колу, 26. септембра, Партизан дочекује суботички Спартак, док тренутно последњепласирана Младост гостује Вождовцу дан касније.
Нови „рат“ у српском фудбалу; Станојевић: Ово је скандал!
Скандал у Мађарској добио епилог – Борис Џонсон реаговао, уследила папрена казна
Сума прекинуо ћутање: Чуо сам шта је Станојевић рекао, то није истина!