„Дрим тим“ са Новог Београда силовит против Звезде

© Sputnik / Лола ЂорђевићВатерполо
Ватерполо  - Sputnik Србија, 1920, 23.10.2021
Ватерполисти Новог Београда победили су Црвену звезду 18:10 (5:3, 4:3, 3:2, 6:2) у дербију четвртог кола Суперлиге Србије.
Најефикаснији у победничком тиму били су Душан Мандић и Ангелос Влахопулос са по четири гола, док су се код црвено-белих по два пута у листу стрелаца уписали Вељко Танкосић, Богдан Ђуршић и Стефан Пјешивац.
Клубови који ће учествовати у Лиги шампиона приредили су навијачима квалитетан ватерполо, а утакмица је решена у последњој четвртини.
Нови Београд је одржавао предност, али је у последњих осам минута направио кључну разлику и на крају је уписао убедљиву победу.
Истовремено, Раднички из Крагујевца савладао је екипу Шапца 17:5.
Најефикаснији са по три гола били су Стефан Бранковић и Милош Ћук, а по два су додали Лука Пљеванчић и Марко Радуловић.
Рапсодија новог српског "Дрим тима" – 32:1!