Магија Роналда у Бергаму – Португалац поново спасао Јунајтед! /видео/

© AP Photo / Dave ThompsonКристијано Роналдо
Кристијано Роналдо - Sputnik Србија, 1920, 02.11.2021
Фудбалери Манчестер јунајтеда одиграли су 2:2 на гостовању против Аталанте, а изједначујући гол у 91. минуту постигао је ко други него Кристијано Роналдо.

Лига шампиона, уторак:

Малме – Челси 0:1 (0:0)
Волфсбург – Салцбург 2:1 (1:1)
Аталанта – Манчестер јунајтед 2:2 (1:1)
Бајерн Минхен – Бенфика 5:2 (2:1)
Динамо Кијев – Барселона 0:1 (0:0)
Јувентус – Зенит Санкт Петербург 4:2 (1:1)
Севиља – Лил 1:2 (1:1)
Виљареал – Јанг Бојс 2:0 (1:0)
Крећемо од Бергама где је Аталанта угостила Јунајтед. Италијанска екипа желела је да се реваншира енглеском представнику за тежак пораз и чинило се да ће успети у томе све до 91. минута.
Тада се указао Кристијано Роналдо који је сјајним поготком донео бод клубу са Олд Трафорда.
Аталанта је добро отворила утакмицу и већ у дванаестом минуту резултат је био 1:0. Иличић је погодио на асистенцију Запате.
У наставку полувремена ређале су се шансе на обе стране, али мреже су мировале све до надокнаде првог полувремена.
Тада је поново на сцену ступио Роналдо који је погодио на сјајну асистенцију Бруна Фернандеша, те се на полувреме отишло са нерешеним резултатом.
У наставку утакмице домаћин је био бољи ривал, то се уосталом видело и на семафору, пошто је Запата у 56. погодио за 2:1.
Али, безидејни Јунајтед се поново извукао због магије Кристијана Роналда. Један неизглед безопасан одбитак претворио је у гол и Јунајтед је извукао бод.
Од осталих утакмица треба издвојити рапсодију Бајерна који је постигао пет голова против Бенфике, а убедљив је био и Јувентус против руског представника Зенита (4:2).
Лил је направио изненађење победивши на гостовању Севиљу, Барселона је једва дошла до три бода у Кијеву, док је Виљареал рутински победио Јанг Бојс.
Острво се поклонило Србину – одувао је конкуренцију!
Русија има тим за Хрватску, али без звучног имена: „Не занима ме шта ради на Инстаграму“