Партизан „потопио“ Звезду у последњем минуту

© Sputnik / Лола ЂорђевићВатерполо
Ватерполо  - Sputnik Србија, 1920, 07.11.2021
Ватерполисти Партизана победили су Црвену звезду резултатом 11:10 у шестом колу Суперлиге Србије, а гол одлуке постигао је Стефана Митровић из петерца свега 42 секунде пре краја.
У неизвесном мечу, ватерполисти Партизана уписали су победу против вечитог ривала после преокрета.
Током првог полувремена ватерполисти Црвене звезде били су бољи што је показивао и резултат 3:6.
Ипак, ватерполисти Партизана у потпуно другачијем ритму ушли су у трећу деоницу и почели да прете ривалу.
Пред последњу деоницу резултат је био 8:8.
Током четврте четвртине није могао да се наслути победник све до 42 секунде пре краја када је погодио Стефан Митровић.
Из петерца је Митровић погодио за коначних 11:10. Поред њега у тиму црно-белих најефикаснији су били Бовен, Гак и Радојевић са по два гола.
Најбољи у тиму Звезде био је Басара који је постигао пет голова.
Партизан има само један пораз у шест мечева, док је Звезди ово био трећи уз три победе.