Митрогол не стаје! /видео/

© REUTERS / PEDRO NUNESСрпски нападач Александар Митровић прославља гол против Португалије
Српски нападач Александар Митровић прославља гол против Португалије - Sputnik Србија, 1920, 20.11.2021
Митровић је поново обукао дрес Фулама у Чемпионшипу и малтене моментално наставио голгетерски учинак.
Он је у 24. минуту утакмице са Барнслијем у 18. колу друге лиге Енглеске постигао гол којим је његов тим повео са 1:0.
То је био његов 21. гол у лиги ове сезоне (уз пет асистенција), па је предност над другим на листи, Бреретоном из Блекбурна који има 13 погодака, додатно увећана.
До краја меча Фулам је постигао још два гола и савладао Барнсли са 4:1, те избио на прво место Чемпионшипа испред Борнмута, са бодом и утакмицом више.
Подсетимо, популарни Митрогол је недавно у Лисабону у 90. минуту донео тријумф Србији против Португалије и послао Орлове директно у Катар.