Бизарна ситуација у Бостону: Лажни аларм направио пометњу /видео/

© AP Photo / Mary SchwalmРедар на утакмици Бостон – Филаделфија подсећа навијаче да носе маске
Редар на утакмици Бостон – Филаделфија подсећа навијаче да носе маске - Sputnik Србија, 1920, 21.12.2021
НБА утакмица између Филаделфија 76ерсас и Бостон Селтикса у Масачусетсу каснила је пошто се у једном тренутку огласио противпожарни аларм у дворани.
Филаделфија је на гостовању савладала Бостон резултатом 108:103 у ноћи између понедељка и уторка, али је пред меч виђена мања драма.
Утакмица у „ТД Гардену“ у Бостону каснила је око десет минута јер се огласио противпожарни аларм, па је уследила паника неколико гледалаца у дворани.
Како је саопштено из службе за односе са јавношћу Селтикса, проблем је брзо решен јер се грешком активирало неколико прскалица на балкону, што је покренуло аларм.
Ватрогасци су затим дали „зелено светло“ и утакмица је неометано одиграна.
Филаделфију је до победе водио Џоел Ембид са 41 поеном, десет скокова и пет асистенција, а пратили су га Сет Кари са 26 и Тобајас Херис са 25 поена.
На другој страни бриљирао је Џејлен Браун са 30 поена, пет скокова и четири асистенције. Џејсон Тејтум је имао 17 поена, девет скоквоа и шест асистенција, а Енес Фридом 15 поена и 11 ухваћених лопти.
„О овоме је причао Јокић“: Америка никада неће имати оно што има Београд /видео/
НБА: Победе за Србе /видео/
Ноћ за историју и нешто што нико никада није остварио – Сомборац господари Америком /видео/