Уклета реклама – незгодна повреда капитена Србије! /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићМилош Теодосић
Милош Теодосић - Sputnik Србија, 1920, 09.01.2022
Капитен Србије Милош Теодосић повредио је колено, и то у последњем минуту меча Виртус Болоње са Ређо Емилијом. Искусног плејмејкера изнели су саиграчи са паркета уз болну гримасу на лицу.
Болоња је осигурала победу, водила је резултатом 88:81 на гостовању у Ређо Емилији, али је утакмицу обележио невероватан пех.
Милошу Теодосићу проклизала је лева нога о рекламу која се налазила на том делу паркета, и то није први пут да се тако нешто догоди. Реклама је у неколико наврата била кобна по домаће кошаркаше, као и њихове ривале.
Тачно 50 секунди пре краја сусрета српски репрезентативац и капитен Орлова повео је напад, судеђи по кретњи спремио се да асистира, а онда се наочиглед безазлена ситуација претворила у хорор.
Проклизала је лева нога и Тео је моментално завршио на паркету.
Саиграчи су му помогли да иазђе из игре. Остаје да се види колико је озбиљна повреда коју је прекаљени плејмејкер доживео и колика пауза га очекује.
Болоња је на крају славила резултатом 90:81, али је резултат остао у другом плану због свега што се издешавало у последњем минуту.