Митровић поново показао своју магију за катастрофу Пауновићевог Рединга

© AP Photo / Armando FrancaАлександар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону
Александар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону - Sputnik Србија, 1920, 11.01.2022
Александар Митровић, најбољи стрелац репрезентације Србије, постигао је нови погодак у дресу Фулама на утакмици против Рединга.
Митровић је наставио са својом фудбалском магијом и у 25. колу Чемпионшипа, а овога пута савладао је голмана Рединга.
Фулам је повео већ у 13. минуту голом Харија Вилсона, након чега су наставили са доминантном игром и мало прилика допуштали Редингу.
У надокнади првог полувремена судија је свирао пенал, а шутирао је искусни Митровић који је без проблема повећао предност на 2:0.
Погледајте нови погодак српског аса:
Подигао је Митровићев гол самопоуздање екипи, а Вилсон је сјајно ушао и у друго полувреме.
У 60. минуту Фулам је преко стрелца првог гола повео са 3:0, да би нову предност донео Тете на асистенцију Митровића.
У 71. минуту Кебано је после асистенције Вилсона дао гол за 5:0, а само четири минута касније невероватно расположени играчи Фулама преко Адарбијое дошли су и до 6:0.
Ипак, то није био крај представе јер је завршну реч имао најбољи стрелац Србије који је у 89. минуту затресао мрежу за 7:0.
Рединг који предводи Вељко Пауновић, српски тренер, претрпео је најубедљивији пораз у сезони.
Митровић је коначно после месец дана поново показао своје умеће и и даље води у трци за најбољег стрелца Чемпионшипа.