Деби из снова – Влаховићу довољно 13 минута за гол у дресу Јувентуса /видео/

© Tanjug / Fabio FerrariДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 06.02.2022
Деби из снова имао је Душан Влаховић у дресу свог новог клуба Јувентуса. У победи торинске „старе даме“ над Вероном (2:0) у 24. колу Серије А, српски репрезентативац постигао је водећи гол у 13. минуту. Коначан резултат поставио је још један новајлија, а у питању је Денис Закарија који је стигао из Менхенгладбаха.
Паоло Дибала је асистирао Србину, који је рутински левом ногом пребацио голмана Вероне Монтипа.
Верона је нападала, и уследила је контра торинске "старе даме". Аргентинац је маестрално упослио Душана Влаховића који се искрао одбрани Вероне и успео да избије "један на један" са голманом гостију.
Уследила је рутинска егзекуција првог лидера Серије А са 18 голова, колима има и Ћиро Имобиле из Лација.
Тамо где је стао у дресу Фиорентине, Душан Влаховић је наставио у Јувентусу. Масимилијано Алегри је указао поверење српском репрезентативцу од првог минута, а он му се одужио на најбољи могући начин.