Душан Влаховић – гол на дебију у Лиги шампиона - Sputnik Србија

Влаховићев деби из снова недовољан за победу Јувентуса /видео/

Душан Влаховић дебитовао је голом у Лиги шампиона у ремију Јувентуса на гостовању против Виљареала, 1:1, у осмини финала такмичења.
Влаховић је имао деби из снова у Лиги шампиона, пошто је после само 32 секунде постигао гол на стадиону „де ла Керамика“.
Данило је послао одличну лопту, Влаховић је још боље примио и затим десном ногом послао у даљи угао голмана Руљија.
Био је ово старт какав су прижељкивали у Јувентусу, али у наставку утакмице нису урадили довољно да би сачували предност.
У првом полувремену играло се у добром ритму, а више шанси имала су домаћи фудбалери, међутим, одбрана Старе даме била није попуштала.
На полувреме се отишло са минималном предношћу екипе из Торина.
У других 45 минута опао је интензитет игре и Виљареал је то искористио. Играо се 66. минут када је Дани Парехо искористио пропуст у одбрани и без већих проблема погодио за 1:1.
До краја није било голова, иако је Влаховић у 85. минуту озбиљно запретио, али Руљи је овога пута био спреман и одбранио је.
У другом мечу осмине финала Челси је славио против Лила 2:0, а голове су постигли Каи Хаверц и Кристијан Пулишић.
Ток меча између Виљареала и Јувентуса могли сте да пратите уз Спутњик.
Садржај
Прво нова обавештењаПрво стара обавештења
22:53 22.02.2022
У другој утакмици осмине финала...
Челси је рутински победио Лил - 2:0.
90' - 1:1 - крај утакмице!
Нерешено!
22:42 22.02.2022
85' - 1:1 - опасан ударац Влаховића!
Одлична одбрана Руљија.
22:37 22.02.2022
80' - 1:1 - опао темпо утакмице
Све смо ближи нерешеном резултату и након истека 90. минута.
22:24 22.02.2022
66' - 1:1 - гол Виљареала!
Дани Парехо погодио за изједначење! Убацио се између линија и неометан је савладао Шчесног.
22:18 22.02.2022
60' - 0:1 - добар ритам
Јувентус игра сјајно у одбрани и прети углавном из контранапада. Виљареал за сада нема решење за бедем Старе даме.
22:05 22.02.2022
47' - 0:1 - прва шанса за Јувентус у наставку
Покушао је Мората, али је шутирао поред гола.
22:03 22.02.2022
46' - 0:1 - почело је друго полувреме!
Српски фудбалер Душан Влаховић радује се после гола у Лиги шампиона - Sputnik Србија
21:48 22.02.2022
45' - 0:1 - крај првог полувремена!
Јувентус води захваљујући голу српског фудбалера.
21:40 22.02.2022
39' - 0:1 - одлична реакција Де Лихта
Из петерца је уклонио опасност.
21:39 22.02.2022
38' - 0:1 - добар напад Јувентуса
Мекени је шутирао у казненом простору, али му је ударац блокиран.
21:30 22.02.2022
Само Дел Пјеро испред Влаховића
Влаховић је постао други најмлађи дебитант који је постигао гол у Лиги шампиона. Прво место и даље држи легенда Јувентуса – Алесандро Дел Пјеро.
21:26 22.02.2022
25' - 0:1 - Влаховић поново сјајан
Одлично је примио лопту, затим је одложио Локателију који је шутирао изнад пречке.
21:23 22.02.2022
Српски фудбалер Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 22.02.2022
Душан силни! /видео/
21:18 22.02.2022
16' - 0:1 - нова шанса за Шпанце
Данжума је покушао петом и умало је савладао Шчесног.
21:14 22.02.2022
13' - 0:1 – велика шанса за Виљареал
21:02 22.02.2022
1' – 0:1 – какав старт!