Звезда заборавила Ренџерс и са три гола „частила“ Колубару /видео/

© Фото : ФК Црвена звездаЕл Фарду Бен – фудбалер ФК Црвена звезда
Ел Фарду Бен – фудбалер ФК Црвена звезда - Sputnik Србија, 1920, 20.03.2022
Црвена звезда лако је изашла на крај са Колубаром у утакмици 28. кола Суперлиге одиграној на Маракани. Црвено-бели су славили резултатом 3:0, чиме су засели на прво место на табели са три бода предности у односу на Партизан који има утакмицу мање јер у понедељак гостује Раднику.
Звезда се у четвртак часно опростила од Европе и успела је да се спреми за обавезе у домаћем првенству.
Победа над Ренџерсом у реванш сусрету осмине финала Лиге Европе (2:1) није била довољна за чудо, али је меч са Колубаром, који је стигао само четири дана касније, показао да Звезда није клонула.
Ел Фарду Бен је голом у 29. минуту начео госте, да би леви бек Милан Родић у самом финишу првог полувремена дуплирао предност.
Тим Дејана Станковића је са поменутих 2:0 отишао на одмор, да би у наставку Охи у 70. минуту погодио, што је уједно био и коначан резултат сусрета 28. кола - 3:0 (2:0).
Звезда сада има 75 бодова, нанизала је и осму победу уз гол разлику 18:2, чиме је потврђена доминација. Партизан који је други на табели са 72 освојена бода гостује у понедељак од 17 часова Раднику у Сурдулици.
Душан Тадић - Sputnik Србија, 1920, 20.03.2022
Тадић „измислио“ гол и режирао преокрет Ајакса у великом дербију /видео/
Српски фудбалер Душан Влаховић радује се после гола у Лиги шампиона - Sputnik Србија, 1920, 20.03.2022
Гол и асистенција Влаховића за пола сата /видео/
Фудбалери Зенита Јури Алберто и Клаудињо славе гол против Арсенала - Sputnik Србија, 1920, 20.03.2022