Стевановић дебитовао победом – Орлићи прекинули серију лоших резултата

© Фото : Фудбалски савез Србије / Марко МетлашГоран Плави Стевановић – нови селектор У21 репрезентације Србије
Горан Плави Стевановић – нови селектор У21 репрезентације Србије - Sputnik Србија, 1920, 24.03.2022
Фудбалери Србије до 21 године победили су вршњаке из Северне Македоније 2:1 (1:0) у седмом колу квалификација за Европско првенство.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Ово је била прва утакмица Горана Стевановића на клупи Орлића и памтиће је по доброј игри и три бода.
Србији су победу донели Милош Пантовић (8. минут) и Немања Јовић (82. минут), док је Димоски поготком у 83. поставио коначних 2:1.
Млади фудбалери прекинули су серију од три утакмице без победе, те сада имају седам бодова, што је и даље далеко од врха групе.
Србија је поразом од Украјине и нерешеним резултатом против Фарских Острва затворила врата Европског првенства, и сада има пет бодова мање од другопласиране екипе (Украјине), али и утакмицу више.

Јерменија – 3 бода (6 утакмица).
Када је реч о утакмици са Македонцима, Србија је била бољи ривал, што говоре и шутеви ка голу (шест на према четири), али и противник је показао завидан фудбал.
Најважнија је да се у нови циклус ушло победом, Стевановић ће покушати да врати млади тим на стазе старе славе и добро је што је кренуо са три бода.
Србија наредну утакмицу игра за пет дана против Јерменије, док се Северна Македонија састаје са Фарским Острвима.
Срби са уживањем чекају бараж – може ли Македонија до чуда и шта ће урадити Португалија?
Пикси је бацио резултат у други план, али ће „Пушкаш“ видети моћну Србију
Српска лавица јача и од најтеже повреде: „Ту си, вриштиш, а не можеш да урадиш ништа“