Митровић – непоколебљива машина за голове /видео/

© AP Photo / Armando FrancaАлександар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону
Александар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону - Sputnik Србија, 1920, 02.04.2022
Александар Митровић, српски фудбалски репрезентативац, постигао је голoве за победу Фулама од 2:0 против Квинс Парк Ренџерса у 40. колу Чемпионшипа.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Александар Митровић постигао је невероватни 37. гол ове сезоне у дресу Фулама и наставио да повећава рекорд по броју погодака у другој лиги Енглеске.
Играо се тек 14. минут утакмице када је Митровић на асистенцију Фабија Карваља затресао мрежу Квинс Парк Ренџерса.
Био је српски ас близу гола, а онда само у трку снажно ударио и послао право у мрежу.
Затим је маестрални Србин у 78. минуту сигурно шутирао са беле тачке и после успешног пенала довео испоставиће се недостижну предност од 2:0.
Митровићеви голови добили су још више на значају јер је у питању лондонски дерби, иако је Фулам водећи на табели, а Квинс Парк Ренџерси тек девети.
Митровић је учврстио прво место Фулама, а екипа је све ближа Премијер лиги.
Слободан Урошевић - Sputnik Србија, 1920, 02.04.2022
Партизан има новог (старог) хероја – Урошевић срушио ТСЦ
Застава Србије на церемонији отварања Светског првенства - Sputnik Србија, 1920, 02.04.2022