Млади Србин на удару у Италији: „Симулант године!“ /видео/

© REUTERS / MASSIMO PINCAСрпски фудбалер Душан Влаховић на утакмици против Виљареала – Лига шампиона
Српски фудбалер Душан Влаховић на утакмици против Виљареала – Лига шампиона - Sputnik Србија, 1920, 04.04.2022
Фудбалери Јувентуса претрпели су пораз од Интера, а Душан Влаховић привукао је пажњу када је покушао да симулира фаул, због чега је био на „мети“ противничких навијача.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Све што треба да одликује један дерби приказали су фудбалери Јувентуса и Интера у 31. колу Серије А.
Првом полувремену није се назирао крај пошто је трајало 55 минута са надокандом времена, а сви битни детаљи одиграли су се у том делу утакмице.
Интер је славио са 1:0, али су фудбалери Јувентуса у сваком тренутку били пожртвовани и мотивисани.
Борбеност је приказао и Душан Влаховић који није успео да упише погодак, а због једног геста на мети је жестких критика.
Као и остали саиграчи и Србин је покушавао да изнуди фаул, међутим управо због тога претрпео је увреде.
На друштвеним мрежама освануо је снимак на којем се види Влаховић како пада на траву након контакта са Данилом Д' Амбросиом.
Дефанзивац Интера није био груб према српском нападачу, али је Влаховић видео прилику да падне на земљу.
Када се појавио успорени снимак навијачи Интера назвали су Душанов пад „симулирањем године“.
Није ништа помогло фудбалерима Јувентуса, јер је поготком из пенала у надокнади првог полувремена Хакан Чалханоглу донео 1:0, а касније ће се испоставити и победу.