Влаховићев саиграч у сузама напустио дерби /видео/

Фудбалери Интера савладали су Јувентус резултатом 1:0 у 31. колу Серије А, а пораз „старе даме“ најтеже је пао Мануелу Локателију који је морао да напусти терен у 34. минуту. Везиста је примио ударац у главу од Лаутара Мартинеза због чега је завршио са крвавим левим оком.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Изузетно мотивисано ушли су фудбалери Јувентуса и Интера у дерби, а напетост се видела од старта утакмице.
Прво полувреме обиловало је жутим картонима, а најтежи контакт претрпео је Мануел Локатели кога је Лаутаро Мартинез, нападач Интера, крајње неопрезно и жестоко ударио ногом у главу.
Доктори Јувентуса превили су Локателија који је ипак морао да напусти игру како због крвавог ока тако и због повреде колена.
Тешко је то плао Локателију па је са терена изашао у сузама, а заменио га је Денис Закарија.
Драма у првом полувермену заједно са надокнадом трајала је чак 55 минута, током којих је Хакан Чалханоглу извео два пенала, први неуспешан и други који је донео предност Интеру од 1:0.
Испоставило се да је дугачко прво полувреме било кључно и да је погодак из пенала победнички гол.
Душан Влаховић, српски нападач, имао је у 63. минуту прилику за гол, али је лопта отишла изнад мреже.
Јувентус је после пораза од Интера на четвртом месту табеле Серије А, док је Интер на трећем, и то са утакмицом мање и само три бода заостатка за Миланом који је лидер на табели.
Саша Калајџић – ЕУРО 2020 - Sputnik Србија, 1920, 03.04.2022
„Жигић из Беча“ одушевио херојским чином: „Саша је изузетно реаговао!“ /видео/
Александар Филимонов, некадашњи голман и репрезентативац Русије - Sputnik Србија, 1920, 03.04.2022
Катар 2022
Чувени голман о санкцијама Русији: Лицемерје и дискриминација
Фудбалери Србије славе гол против Мађарске на пријатељској утакмици - Sputnik Србија, 1920, 03.04.2022