Бакљада навијача Партизана - Sputnik Србија

Досада преплавила „Маракану“ – Звезда и Партизан поделили бодове

Фудбалери Црвене звезде и Партизана ремизирали су резултатом 0:0 у првом колу плеј-офа Суперлиге Србије.
Црвена звезда и Партизан одиграли су трећи дерби ове сезоне, а други пут поделили бодове (уз једну победу Звезде).
Овај резултат много више иде у корист црвено-белима, који на шест кола до краја првенства и даље имају два бода предности.
Овај, 167. вечити дерби обележио је јако низак квалитет фудбала, уз мало занимљивих потеза и тек неколико шанси.
Црвено и црно-бели одмеравали су снаге на почетку утакмице и ретко када су се уопште приближавали казненом простору ривала.
Први иоле озбиљан ударац забележили смо у 20. минуту када је Борјан правовремено истрчао и избоксовао лопту, а најбоља прилика у утакмици догодила се пет минута касније.
Мениг је изиграо одбрану Звезде, упослио Терзића, али је млади ас Партизана промашио цео (празан) гол.
До краја првог полувремена није виђена ниједна занимљивија ситуација, а у истом ритму, ако не у још лошијем, почело је и друго полувреме.
За прву барем какву-такву прилику чекало се до 69. минута, када је Борјан био сјајно постављен како би одбранио ударац Менига.
Поново је реаговао Борјан у 76. минуту када је шутирао Вујачић, а можда најзанимљивији детаљ утакмице догодио се у 80. минуту када је Терзић добио само жути картон иако је због стартат над Кангом вероватно заслужио црвени.
До краја утакмице деловало је као да су обе екипе биле задовољне бодом, па је остало 0:0.
Утакмицу сте могли да пратите уживо уз наш лајв блог.
19:53 16.04.2022
93' Измене
Излазе Катаи и Срнић, улазе Панков и Крстичић.
На другој страни Марко Миловановић и Марко Живковић улазе, а излазе Никола Терзић и Рикардо.
19:51 16.04.2022
91' Притисак Звезде
Круже црвено-бели око гола Партизана, али је практично сваки напад јалов.
19:50 16.04.2022
4 минута надокнаде
19:48 16.04.2022
89' Још мало времена до краја...
Уколико остане 0:0, са тиме ће сигурно бити задовољнији Дејан Станковић, чија екипа има два бода предности на табели.
19:43 16.04.2022
84' Шанса за Звезду
Павков хвата волеј са ивице шеснаестерца, али лопта одлази далеко, далеко од гола.
19:40 16.04.2022
80' Терзић мора да буде задовољан
Старт са леђа над Кангом за чист црвени картон. Ипак, само жути, одлучио је судија Јовановић.
19:37 16.04.2022
76' Прилика за Партизан
19:28 16.04.2022
69' Брани Борјан!
Коначно једна добра прилика. Терзић лепо оставља лопту Менигу, Холанђанин одмах шутира и то доста солидно, али Борјан је био добро постављен и одбранио је тај ударац.
Детаљ са утакмице Црвена звезда – Партизан - Sputnik Србија
19:25 16.04.2022
65' Још мало ничега
Ниједна прилика, ниједна занимљивост... Ништа.
Драговић је у међувремену добио незгодан ударац од Рикарда и сада му се указује помоћ.
19:17 16.04.2022
57' Досадно
Цитирајући наш култни филм: Хоће некад нешто да се деси?
19:12 16.04.2022
52' Све по старом
И даље без прилика, и даље без опасности...
19:05 16.04.2022
Бакљада на северној трибини
Прекида због дима, засад, нема.
Бакљада Делија - Sputnik Србија
Бакљада навијача Црвене звезде - Sputnik Србија
Почело је друго полувреме!
Станковић је избацио Охија и Пићинија, а убацио Павкова и Гајића. Станојевић је уместо Урошевића увео Лутовца.
19:01 16.04.2022
Делије поздравиле одбојкашице

Одбојкашице Црвене звезде недавно су освојиле дуплу круну, односно титулу првака Србије после девет година.
Одбојкашице Црвене звезде на фудбалском дербију - Sputnik Србија
18:57 16.04.2022
Како је Терзић ово промашио?
18:46 16.04.2022
Крај 1. полувремена!
Без иједног минута надокнаде. Видимо се за 15 минута. Надамо се да ће друго полувреме бити много боље него прво, али нада остаје због тога што лошије од овога тешко да може.