Парни ваљак трокирао па „прегазио“ госте! /видео/

© Фото : ФК Партизан / Мирослав ТодоровићФудбалери Партизана
Фудбалери Партизана - Sputnik Србија, 1920, 27.04.2022
Фудбалери Партизана уписали су убедљиву победу над ТСЦ из Бачке Тополе у трећем колу плеј-офа резултатом 4:1, после преокрета.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Голове за Партизан постигли су Бибрас Натхо, Рикардо Гомеш, Александар Миљковић и Немања Јовић, док је погодак за госте дело Стефана Вукића.
Партизан је доживео шок у 31. минуту када је Вукић искористио катастрофалну грешку Милоша Јојића и лоше постављање Игора Вујачића за гол.
Тренер Александар Станојевић је девет минута после гола извео обојицу „криваца“, на терен је послао Синишу Саничанина и и Натха што се одмах исплатило.
Капитен репрезентације Израела је у 41. минуту постигао сјајан гол из слободног ударца за изједначење.
Већ минут касније Рикардо је донео преокрет пошто је претходно Квинси Мениг промашио, а ВАР технологија потврдила да није било офсајда.
Трећи гол за Партизан постигао је Александар Миљковић који се одлично снашао у казненом простору ривала и затресао мрежу после 11 година играња фудбала!
Тачку на меч је ставио Немања Јовић, практично ушавши с лоптом у гол после асистенције Лазара Марковића.
Партизан је, бар на кратко, преузео прву позицију на табели са 86 поена, једним више од Црвене звезде која има меч мање и игра против Чукаричког.