Влаховић наставља да меље – али херој је Сергеј

© Tanjug / Fabio FerrariДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 16.05.2022
Душан Влаховић, српски фудбалер, постигао је гол за Јувентус у десетом минуту меча против Лација у 37. колу Серије А, али је Сергеј Милинковић Савић у надокнади времена постигао погодак за 2:2
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Након изгубљеног финала против Интера у Купу Италије, фудбалери Јувентуса морали су да се окрену првенству.
После кратке паузе Душан Влаховић, српски фудбалер поново је почео да решета мреже противника па је тако после Интера уписао гол и против Лација.
Већ у десетом минуту утакмице Алваро Мората упутио је одличан центаршут а маестрални Душан Влаховић спретно је дочекао лопту и послао је право у гол.
У 36. минуту утакмице Мората је после асистенције уписао и гол па је Јувентус имао предност од 2:0 против Лација.
Имао је Јувентус предност али у 51. минуту Алекс Сандро даје аутогол и мрси конце старој дами.
И даље је Јувентус чувао предност, али је Сергеј Милинковић - Савић у самој завршници током надокнаде постигао гол за 2:2.
Два сјајна гола дала су двојица српских фудбалера за различите тимове, а на крају су бодови подељени.