Мијаиловић навијачима Партизана: Да се не понове сцене из прве две утакмице

© Фото : КК ПартизанОстоја Мијаиловић
Остоја Мијаиловић - Sputnik Србија, 1920, 31.05.2022
Црвена звезда води са 2:0 у финалној серији АБА лиге, док ће Партизан бити домаћин у среду, а ако победи и на наредној утакмици. Тим поводом се огласио председник Партизана Остоја Мијаиловић и поручио црно-белим навијачима да навијају фер и спортски.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Познато је да је дошло и до инцидента после друге утакмице финала, а кошаркаши црно-белих жалили су се на убацивање тврдих предмета са трибина током прве две утакмице које су припале домаћем тиму.
Сада ће црно-бели бити домаћини, а Мијаиловић позива на фер и спортско навијање.
„Дешавања са прве и друге утакмице финала, сцене којима није место у спорту, не смеју се догодити на утакмицама Партизана. Такво понашање није наш манир и никакви испади неодговорних појединаца не смеју да наруше слику о ватреној али достојанственој подршци навијача Партизана“, нагласио је Мијаиловић.
Потом се председник црно-белих надовезао...
„Пуна дворана, гласна и срчана подршка која доликује навијачима Партизана биће од велике помоћи нашем младом тиму да дође до победе и продужи финалну серију", рекао је Мијаиловић.
Трећа утакмица финала АБА лиге игра се у среду од 20 часова и 30 минута. Уколико Партизан победи, серија се продужава на још један меч који би се највероватније играо у пета код 18 часова и 30 минута, док би евентуална мајсторица требало да буде на програму у понедељак 6. јуна од 20 часова.
Термини евентуалне четврте и пете утакмице су подложни променама.