Нови шокантан пораз Локомотиве: „Николићев тим је пропао“ /видео/

© Sputnik / Алексей Филиппов / Уђи у базу фотографијаМарко Николић
Марко Николић - Sputnik Србија
Марко Николић, српски тренер, доживео је још један шокантан пораз на клупи московске Локомотиве.

Његова екипа је поражена од Химкија резултатом 3:2 у 19. колу руске Премијер лиге на гостујућем терену.

Пораз је болнији због два фактора – Локомотива је на полувремену водила са 2:1, а домаћа екипа је преокрет направила голом у трећем минуту надокнаде времена.

Уз то, Николић је у 30. минуту добио жути картон после жучне расправе са судијом, а истоветну казну је зарадио и српски дефанзивац Слободан Рајковић.

Локомотива је била потпуно надиграна, 11-пласирани Химки је имао контролу утакмице и остварио је седму победу у сезони.

Са друге стране, Николићев тим је доживео седми пораз и налази се на осмом месту табеле са 28 поена из 19 мечева.

Локомотива је у прошлом колу против Краснодара доживела дебакл и поражена је са 5:0.

Николић се због тога нашао ма мети критика, а оне су појачане и после новог неуспеха.

„Николићев тим је пропао“, наведено је у извештају руског „Спорт експреса“.

► Српски тренер на удару руских бизнисмена: „Треба му дати отказ, не зна где се налази“

► Протести, предрасуде, увреде, средњи прст, али – Русија сада зна ко је Марко Николић