Руски Рубин очитао лекцију Партизану у Турској /видео/

© Фото : ФК ПартизанДетаљ са утакмице Партизана и Рубина
Детаљ са утакмице Партизана и Рубина - Sputnik Србија
Фудбалери Партизана су доживели тежак пораз од руског Рубина из Казања у пријатељској утакмици на припремама у Турској резултатом 5:2.

Изабраници тренера Александра Станојевића су већ до полувремена имали заостатак од три гола, а у другом су успели да постигну бар два.

Стрелци за Рубин у првом полувремену су били Денис Макаров, Дарко Јевтић и Квича Кваратшкелија.

У 53. минуту утакмице Бибрас Натхо је реализовао пенал за Партизан, Кирил Косарев је потом вратио предност од три гола Рубину, Сејдуба Сума је у 75. минуту постигао погодак из новог пенала, а тачку на меч је ставио Иван Игнатјев.

Партизан ће 25. јануара одиграти још једну припремну утакмицу против украјинске Десне.

► Пао договор Звезде и Лећеа: Фалко на Маракани за 1,5 милиона евра

► Шок за Немце – Гаспром одлази из Гелзеркирхена?!

► Изненађење у авиону: Фудбалска репрезентација Србије није добила визу за Америку