Звезда „бацила“ Вождовац са Крова /видео/

© Фото : ФК Црвена звездаФудбалери Црвене звезде
Фудбалери Црвене звезде - Sputnik Србија, 1920, 15.03.2021
Фудбалери Црвене звезде савладали су Вождовац на гостовању резултатом 4:1, у мечу одиграном у оквиру 27. кола Суперлиге Србије.

Звезда је на популарном Крову дошла до тријумфа после преокрета, након којег сада има 25 победа, два ремија и нула пораза.

Вождовац је наставио да пружа промењиве партије, па се сада налази на 11. месту табеле са 33 освојена бода.

Мало ко је очекивао да Вождовац поведе, али се то десило већ у четвртом минуту утакмице, када је Стоисављевић искористио лоше постављену одбрану противника.

Натрчао је на лопту и главом је сместио иза леђа немоћног Борјана.

Звезда је до изједначења могла већ у 20. минуту после ударца Гајића, али је виђена изузетна одбрана Крунића.

Голман Змајева, ипак, није могао ништа само десет минута касније, када је Бен остао сам на свега неколико метара од његовог гола.

Потпуни преокрет виђен је у 37. минуту, када је одбрана Вождовца још једном заспала.

Иванић је остао сам у шеснаестерцу противника и лопту главом пласирао на место до којег Крунић није могао да досегне.

До краја утакмице Звезда је потпуно нокаутирала Вождовац и постигла још два гола.

Први је у 67. минуту био дело Гаврића, а други у 76. минуту резервисте Вукановића, за, испоставило се, коначних 4:1 за госте на Крову.

Црвено-бели сада имају 12 бодова и утакмицу вишка над првим пратиоцем Партизаном, а у наредном колу, 20. марта, дочекују Младост.