Гудурић ушао у Бјеличино „одело“, а Весели доминирао за осмех на лицу Игора Кокошкова

© Sputnik / Михаил Сербин / Уђи у базу фотографијаМарко Гудурић
Марко Гудурић - Sputnik Србија
Марко Гудурић, потенцијални репрезентативац Србије, поново је дебитовао за Фенербахче и допринео победи тог тима над Олимпијакосом.

Турска екипа, предвођена српским селектором Игором Кокошковим је славила резултатом 84:77 у 14. колу Евролиге.

Фенербахче је умало испустио великих 14 поена предности које је стекао током утакмице, ривал је на минут до краја стигао на поен заостатка, али је ипак успео да одбрани разлику.

Кокошковљева екипа је прекинула низ од три пораза и уписала шести тријумф у овој сезони Евролиге.

Гудурић је на терену провео нешто више од 20 минута и уписао је четири поена уз три асистенције и два скока.

​Бивши кошаркаш ФМП, Црвене звезде и Мемфис Гризлиса је у новом-старом клубу задужио и нови број на дресу – осмицу, уместо броја 23 који је био његов заштитни знак.

Раније је у Фенербахчеу тај број носио такође српски репрезентативац, Немања Бјелица, садашњи играч Сакрамента.

​Најбољи играч турског тима био је бивши кошаркаш Партизана Јан Весели са 17 поена.