Утакмице и резултати

Све утакмице се играју по локалном времену. Калињинград = UTC +2, Самара = UTC +4, Екатеринбург = UTC +5, Москва и други градови = UTC +3
Група A
Русија
Уругвај
Египат
Саудијска Арабија
УтакмицеПобедеНерешеноПоразиДати головиПримљени головиГол-разликаБодови
2200818:16
2200202:06
2002141:40
2002060:60
Група A
Москва (Лужники) *
Русија
5
Саудијска Арабија
0
Група A
Јекатеринбург
Египат
0
Уругвај
1
Група A
Санкт Петербург
Русија
3
Египат
1
Група A
Ростов на Дону
Уругвај
1
Саудијска Арабија
0
Група A
Волгоград
Саудијска Арабија
25/06 17:00
Египат
25/06 17:00
Група A
Самара
Уругвај
25/06 18:00
Русија
25/06 18:00
Група B
Португалија
Шпанија
Иран
Мароко
УтакмицеПобедеНерешеноПоразиДати головиПримљени головиГол-разликаБодови
2110434:34
2110434:34
2101111:13
2002020:20
Група B
Санкт Петербург
Мароко
0
Иран
1
Група B
Сочи
Португалија
3
Шпанија
3
Група B
Москва (Лужники) *
Португалија
1
Мароко
0
Група B
Казањ
Иран
0
Шпанија
1
Група B
Калињинград
Шпанија
25/06 20:00
Мароко
25/06 20:00
Група B
Саранск
Иран
25/06 21:00
Португалија
25/06 21:00
Група C
Француска
Данска
Аустралија
Перу
УтакмицеПобедеНерешеноПоразиДати головиПримљени головиГол-разликаБодови
1100212:13
1100101:03
1001121:20
1001010:10
Група C
Казањ
Француска
2
Аустралија
1
Група C
Саранск
Перу
0
Данска
1
Група C
Самара
Данска
21/06 16:00
Аустралија
21/06 16:00
Група C
Јекатеринбург
Француска
21/06 20:00
Перу
21/06 20:00
Група C
Сочи
Аустралија
26/06 17:00
Перу
26/06 17:00
Група C
Москва (Лужники) *
Данска
26/06 17:00
Француска
26/06 17:00
Група D
Хрватска
Аргентина
Исланд
Нигерија
УтакмицеПобедеНерешеноПоразиДати головиПримљени головиГол-разликаБодови
1100202:03
1010111:11
1010111:11
1001020:20
Група D
Москва (Спартак)
Аргентина
1
Исланд
1
Група D
Калињинград
Хрватска
2
Нигерија
0
Група D
Нижњи Новгород
Аргентина
21/06 21:00
Хрватска
21/06 21:00
Група D
Волгоград
Нигерија
22/06 18:00
Исланд
22/06 18:00
Група D
Санкт Петербург
Нигерија
26/06 21:00
Аргентина
26/06 21:00
Група D
Ростов на Дону
Исланд
26/06 21:00
Хрватска
26/06 21:00
Група E
Србија
Бразил
Швајцарска
Костарика
УтакмицеПобедеНерешеноПоразиДати головиПримљени головиГол-разликаБодови
1100101:03
1010111:11
1010111:11
1001010:10
Група E
Самара
Костарика
0
Србија
1
Група E
Ростов на Дону
Бразил
1
Швајцарска
1
Група E
Санкт Петербург
Бразил
22/06 15:00
Костарика
22/06 15:00
Група E
Калињинград
Србија
22/06 20:00
Швајцарска
22/06 20:00
Група E
Нижњи Новгород
Швајцарска
27/06 21:00
Костарика
27/06 21:00
Група E
Москва (Спартак)
Србија
27/06 21:00
Бразил
27/06 21:00
Група F
Шведска
Мексико
Немачка
Република Кореја
УтакмицеПобедеНерешеноПоразиДати головиПримљени головиГол-разликаБодови
1100101:03
1100101:03
1001010:10
1001010:10
Група F
Москва (Лужники) *
Немачка
0
Мексико
1
Група F
Нижњи Новгород
Шведска
1
Република Кореја
0
Група F
Ростов на Дону
Република Кореја
23/06 18:00
Мексико
23/06 18:00
Група F
Сочи
Немачка
23/06 21:00
Шведска
23/06 21:00
Група F
Казањ
Република Кореја
27/06 17:00
Немачка
27/06 17:00
Група F
Јекатеринбург
Мексико
27/06 19:00
Шведска
27/06 19:00
Група G
Белгија
Енглеска
Тунис
Панама
УтакмицеПобедеНерешеноПоразиДати головиПримљени головиГол-разликаБодови
1100303:03
1100212:13
1001121:20
1001030:30
Група G
Сочи
Белгија
3
Панама
0
Група G
Волгоград
Тунис
1
Енглеска
2
Група G
Москва (Спартак)
Белгија
23/06 15:00
Тунис
23/06 15:00
Група G
Нижњи Новгород
Енглеска
24/06 15:00
Панама
24/06 15:00
Група G
Калињинград
Енглеска
28/06 20:00
Белгија
28/06 20:00
Група G
Саранск
Панама
28/06 21:00
Тунис
28/06 21:00
Група H
Јапан
Сенегал
Колумбија
Пољска
УтакмицеПобедеНерешеноПоразиДати головиПримљени головиГол-разликаБодови
1100212:13
1100212:13
1001121:20
1001121:20
Група H
Саранск
Колумбија
1
Јапан
2
Група H
Москва (Спартак)
Пољска
1
Сенегал
2
Група H
Јекатеринбург
Јапан
24/06 20:00
Сенегал
24/06 20:00
Група H
Казањ
Пољска
24/06 21:00
Колумбија
24/06 21:00
Група H
Волгоград
Јапан
28/06 17:00
Пољска
28/06 17:00
Група H
Самара
Сенегал
28/06 18:00
Колумбија
28/06 18:00
  • *Стадион „Лужники”
  • **Стадион „Спартак”
Осмина финалаЧетвртина финалаПолуфиналеФинале
30 Јун 21:00, Сочи
1A
2B
30 Јун 17:00, Казањ
1C
2D
6 Јул 17:00, Нижњи Новгород
2 Јул 18:00, Самара
1E
2F
10 Јул 21:00, Санкт Петербург
6 Јул 21:00, Казањ
2 Јул 21:00, Ростов на Дону
1G
2H
15 Јул 18:00, Москва *
1 Јул 17:00, Москва *
1B
2A
7 Јул 21:00, Сочи
11 Јул 21:00, Москва *
1 Јул 21:00, Нижњи Новгород
1D
2C
Утакмица за 3. место
3 Јул 17:00, Санкт Петербург
1F
2E
7 Јул 18:00, Самара
14 Јул 17:00, Санкт Петербург
3 Јул 21:00, Москва **
1H
2G
  • *Стадион „Лужники”
  • **Стадион „Спартак”