Слушајте Sputnik
  Видео-клуб

  Овако се прича виц о Суљи и урни (видео)

  Видео-клуб
  Преузмите краћи линк
  0 134
  Пратите нас

  Добар виц за лаку ноћ, а симпатична и интерпретација.

  Индекс.хр

  Тагови:
  виц
  Стандарди заједницеДискусија
  Коментариши преко Sputnik налогаКоментариши преко Facebook налога

  Учитај још