Успешно сте се регистровали!
Молимо вас, улогујте се путем линка који вам је послат на
Олимпијски пламен Токио 2020. - Sputnik Србија
Олимпијске игре у Токију
Кошарка, тенис, одбојка, ватерполо... Србија на Олимпијским играма у Токију има 86 представника – ко су они, када наступају и шта се од њих очекује сазнајте уз Спутњик спорт.

Србија у Токију: Ко, када и где?

© Tanjug / DRAGAN KUJUNDZICНовак Ђоковић на аеродрому Никола Тесла пред полазак на Олимпијске игре
Новак Ђоковић на аеродрому Никола Тесла пред полазак на Олимпијске игре - Sputnik Србија, 1920, 20.07.2021
Пратите нас
Када српски спортисти излазе на борилиша Олимпијских игара у Токију?
Одбојка жене
25. јул Србија - Доминиканa 07:20
27. јул Србија - Јапан 07:20
29. јул Србија - Кенија 07:20
31. јул Србија - Бразил 09:25
02. август Србија - Јужна Кореја 02:00
04. август Четвртфинале
06. август Полуфинале
08. август Меч за треће место 02:00
08. август Финале 06:30
Кошарка - жене
26. јул Србија - Канада 10:20
29. јул Србија - Шпанија 07:00
1. август Србија - Јужна Кореја 14:00
4. август Четвртфинале
6. август Полуфинале
7. август Меч за треће место 09:00
8. август Финале 04:30
Тенис
Новак Ђоковић
Миомир Кецмановић
Ивана Јоровић
Нина Стојановић
Александра Крунић/Нина Стојановић
Ватерполо
25. јул Србија - Шпанија 11:20
27. јул Србија - Казахстан 07:00
29. јул Србија - Аустралија 12:50
31. јул Србија - Хрватска 08:30
02. август Србија - Црна Гора 07:00
04. август четвртфинале
06. август Полуфинале
08. август Меч за треће место 06:40
08. август Финале 09:30
3x3
24. јул Србија - Кина 05:00
24. јул Србија - Холандија 08:25
25. јул Србија - Пољска 05:00
25. јул Србија - Белгија 08:25
26. јул Србија - Јапан 05:00
26. јул Србија - Летонија 08:25
27. јул Србија - Русија 11:00
27. јул Четвртфинале
28. јул Полуфинале
28. јул Меч за треће место 14:15
28. јул Финале 15:25
Атлетика
Диск - Драгана Томашевић
31. јул Квалификације 02:30
02. август Финале 13:00
Скок удаљ - Ивана Шпановић
01. август Квалификације 02:50
03. август Финале 02:00
Бацање копља - Марија Вученовић
03. август Квалификације 2.20/3.50
06. август Финале 13.50
Бацање кугле - Армин Синанчевић, Асмир Колашинац
03. август Квалификације 12:15
05. август Финале 04:05
Бокс
Нина Радовановић (мува 48-51кг)
25. јул Шеснаестина финала 04:00 - 10:00
29. јул Осмина финала 07:10 - 13:10
01. август Четвртфинале 04:00 - 10:00
04. август Полуфинале 07:00
07. август Финале 07:00
Кајак
Страхиња Стефановић, Милица Старовић
03. август 12:30
Џудо
Немања Мајдов
Александар Кукољ
Милица Николић
Марица Перишић
Ања Обрадовић
Карате
Јована Прековић (до 61кг)
06. август Елиминације 06:00
06. август Полуфинале и финале 11:00
Веслање
Милош Васић, Мартин Мачковић (двојац без кормилара)
23. јул Квалификације 01:30
Јована Арсић (скиф)
23. јул Квалификације 01:30
Стрељаштво
Ваздушна пушка 10м - Андреа Арсовић, Сања Вукашиновић
24. јул Квалификације 1.30
24. јул Финале 3.45
Ваздушни пиштољ 10м - Дамир Микец
24. јул Квалификације 6.00
24. јул Финале 8.30
Ваздушни пиштољ 10м - Зорана Аруновић, Јасмина Миловановић
25. јул Квалификације 2.00
25. јул Финале 4.15
Ваздушна пушка 10м - Миленко Себић, Милутин Стефановић
25. јул Квалификације 6.00
25. јул Финале 8.30
Ваздушни пиштољ 10м - Аруновић, Микец (микс)
27. јул Квалификације 3.00
27. јул Финале 4.00/4.35
Ваздушна пушка 10м - Арсовић/Стефановић, Вукашиновић/Себић
27. јул Квалификације 6.15
27. јул Финале 8.15/8.50
МК пиштољ 25м - Зорана Аруновић, Јасмина Миловановић
29. јул Квалификације 2.00
30. јул Квалификације - брзо пуцање 2.00
30. јул Финале 7.50
МК пушка тростав 50м - Андреа Арсовић, Сања Вукашиновић
31. јул Квалификације 5.00
31. јул Финале 9.00
МК пушка тростав 50м - Миленко Себић, Милутин Стефановић
02. август Квалификације 4.30
02. август Финале 9.50
Пливање
100м слободно - Велимир Стјепановић, Андреј Барна
27. јул Квалификације 12:00
28. јул Полуфинале 03:30
29. јул Финале 05:00
100м прсно - Чаба Силађи
24. јул Квалификације 14:00
25. јул Полуфинале 04:30
26. јул Финале 04:00
400м мешовито - Ања Цревар
24. јул Квалификације 13:30
25. јул Финале 05:00
800м слободно - Вук Челић
27. јул Квалификације 14:30
29. јул Финале 03:30
4x100м слободно штафета
25. јул Квалификације 14:30
26. јул Финале 05:00
Стони тенис
24. јул Димитрије Левајац, Жолт Пете (појединачно) 2.00
01. август Д. Левајац, Ж. Пете, Марко Јевтовић (екипно) 3.00
Теквондо
Тијана Богдановић (до 49кг)
24. јул 1/8ф, 1/4, 1/2ф 03:00
24. јул репесаж, бронза, финале 12:00
Милица Мандић (преко 67кг)
27. јул 1/8ф, 1/4, 1/2ф 03:00
27. јул репесаж, бронза, финале 12:00
Рвање
Стеван Мићић (до 57кг)
04. август Осмина финала, Четвртфинале 04:45
04. август Полуфинале 11:15
05. август Репасаж 04:00
05. август Меч за треће место 11:30
05. август Финале 11:45
Мате Немеш (до 67кг)
03. август Осмина финала, Четвртфинале 04:30
03. август Полуфинале 11:15
04. август Репасаж 04:00
04. август Меч за треће место
04. август Финале 11:30
Зураб Датунашвили (до 87кг)
03. август Осмина финала 05:00 Четвртфинале / Полуфинале / Репасаж / Меч за треће место / Финале
Михаил Каџаја (до 97кг)
02. август Осмина финала, Четвртфинале 05:00
02. август Полуфинале 11:30
03. август Репасаж 04:30
03. август Меч за треће место
03. август Финале 12:30
Све вести
0
Прво нова обавештењаПрво стара обавештења
loader
Да бисте учествовали у дискусији
извршите ауторизацију или регистрацију
loader
Ћаскање
Заголовок открываемого материала