Србин је доживео највеће тренерско понижење /видео/

© AP Photo / Luca BrunoСиниша Михајловић
Синиша Михајловић - Sputnik Србија, 1920, 16.08.2021
Шок за Болоњу и Синишу Михајловића! Елиминисани су Купу Италије од дојучерашњег трећелигаша Тернане, и то као домаћини, резултатом 5:4 (3:1).
Тернана која је изборила пласман у Серију Б, успела је да приреди истинско чудо и да нокаутира тим који с клупе води Синиша Михајловић на Ренато Дал'Ари.
Упркос чињеници да је Болоња била апсолутни фаворит, као и да је напад предводио Марко Арнаутовић, ново појачање Михајловићевог тима, а играли су још и асови попут Соријана, Орсолинија, ни то није вредело.
Гости су боље отворили утакмицу и рано су стигли до вођства. Већ у шестом минуту погодио је Агаци, док је Донарума у 21. удвостручио предност.
До полувремена су још погађали Домингез за Болоњу, односно Перлата за Тернану – 1:3.
Очекивало се да би у наставку тим Синише Михајловића могао до потпуног преокрета, али се то није догодило. Експресно је Тернана напунила мрежу Скорупоског до врха, било је 5:1.
Пљуштали су голови на обе стране, Болоња их је у наставку постигла чак три, преко Арнаутовића, Соријана и Орсолинија.
Гости су на крају заслужено славили резултатом 5:4, приредивши највеће тренерско понижење српском стручњаку, чији је тим је у „сезони купања“ елиминисан из Купа Италије.
Барселона се бори за голи живот: „Све је лаж, дугујемо преко милијарду“