Животињско царство на фудбалском мечу у Украјини /фото/

Невероватне сцене стижу из Украјине са фудбалске утакмице, где су најпре на терен утрчали пси, а касније се појавио ни мање ни више, него коњ!
Квалификациони меч за Олимпијске игре глувих између репрезентација Украјине и Италије одигран надомак Полтаве, ући ће у историју најважније споредне ствари на свету, с обзиром на то да је у два наврата био прекидан због упада животиња.
Прво пси, а касније и коњ.
Домаћин је водио резултатом 2:0 у првом полувремену, када су у 41. минуту на терен крочила два пса па су редари морали да реагују, а сви су остали у шоку када се у других 45 минута на терену појавио коњ.
И чињеница је да се на сеоским мечевима може видети свашта од домаћих животиња, као и да у Аустралији у првој лиги утакмице често буду прекинуте због „упада“ галебова, док се појави и по која мачка или пас на утакмицама професионалних лига, али то са коњем дефинитивно (досад) није био случај.
У сваком случају, заиста невероватне сцене из Украјине и утакмица која ће остати упаћмена по симпатичним „незваним гостима“.
Обезглављена Барселона: „Шта је требало да урадимо?“